HakkımızdaSahada edindiğimiz tecrübeler sonrası milli duygularla çıktığımız bu yolda ilk hedefimiz ülke kalkınmasına destek olup milli gelirimizi artırmaktır. Yaptığımız işi sahada ciddi emek ve çabalarla yıllarca yürütüp alanımızda yoğrularak uzmanlık sağladık. Şimdi sıra işin mutfağına girmekte. Üretimde de ise amacımız güçlü projeler ve doğru planlamalar ile müşteri memnuniyeti kazanarak müşteri portföyümüzü genişletmektir. Birinci önceliğimiz ürünü ortaya koyarken olabildiğince yerli malzemeler kullanmak ve hammaddenin temininden ürünün paketlenip satılmasına kadar ki süreçte kullanılan malzemelerin de yerli ve milli ürünler olmasına özen göstermektir. Böylelikle verimliliği yüksek ürünleri makul fiyatlarla müşteriye sunabilme şansını sağlamış olacağız. Önceliğimiz yerli piyasaya ürün sağlamaktır, yerli piyasaya yetebildikten sonra dış piyasaya açılarak ihracat payımızı da artırmayı hedeflemekteyiz. Gelişen, büyüyen ve güçlü bir Türkiye için elimizden geleni üretimde sağlayabilmek için Erzincan’da bulunan üretim alanımızda faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz yerli ve milli teknoloji gücümüzü artırarak daha ilerilere taşıyan, müşterilerin kaliteli, sağlam ve kolay bir şekilde ürüne ulaşabilmesini sağlayan, kendini sürekli geliştirerek güncel kalan ve müşterilerin ihtiyaçlarını takip eden çevre dostu bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz kaliteli sağlam ve yerli ürünlerle üretim yapmak, bulunduğumuz alanda sanayinin gelişmesi ve esnafın da kalkınması için ürün teminini en yakından sağlamak, sürekli yenilenen ve gelişen projelerimizle müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek.

Bizlerden Teklif Alın


     

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz